HESABIM

Beyaz Eşya & Ankastre

için 42 ürün bulundu
Filtreler
Derinlik
Genişlik
Güç
Hacim
Kullanım Şekli
Marka
Program Sayısı
Ses Seviyesi
Yükseklik
Enerji Sınıfı
Kapasite
Satış Kanalı
Ses Seviyesi
Fiyat

Beyaz Eşya


Her evde olması ve kullanılması gereken temel eşyalar vardır. Bunların ilk sırasını mobilyalar oluştururken ikinci sırada beyaz eşyalar yer almaktadır. Beyaz eşyalar evlerimizin ve ofislerimizin demir başı olduğundan özenle ve titizlikle seçilmelidir. Sadece fiyata bakarak seçilmemeli, fiyat performans özellikleri de dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Beyaz eşya çeşitleri düşünüldüğünde akla pek çok ürün gelir. Aspiratörler, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, derin dondurucular, buzdolapları, fırınlar beyaz eşyalar kategorisinde yer alan ürünlerden bir kısmıdır.


Beyaz eşyalarda zengin bir marka skalası ve marka çeşitliliği mevcuttur. Birçok ürün alternatifi olmakla birlikte birbirine muadil çok fazla ürün de mevcuttur. Beyaz eşya alırken en temel dikkat etmeniz gereken nokta ürünü ne için ve ne şekillerde kullanacağınız olmasıdır. Mesela, geniş bir mutfağı ve kalabalık ailesi olan bir kişi derin dondurucu ihtiyacı olacağını göz önünde bulundurmalıdır. Acil durumlarda, derin dondurucu kurtarıcınız ve mutfaktaki en büyük yardımcınız olacaktır. Daha küçük bir mutfağı olan kişi ankastre ürünler tercih ederek mutfaktaki alanında hareket alanını arttırabilir.


Beyaz eşya alınırken nelere dikkat edilmelidir?


Bulaşık makinesi aslında gereksiz gibi gözükse de oldukça gerekli ve her evde olması gereken bir beyaz eşyadır. Kalabalık ve bol misafirli ailelerde bulaşık tek tek ve elde yıkamak oldukça zahmetli ve suyun aşırı tüketimi açısından oldukça kötüdür. Bulaşık makinesi seçerken ilk olarak dikkat etmemiz gereken, enerji tasarrufudur. Bunu yanı sıra su ve deterjan kullanımının da ekonomik olması genel vadede bakıldığında oldukça önemlidir.


Buzdolapları her evde olması gereken en temel beyaz eşyadır. Diğer tüm beyaz eşyalarda dikkat edilmesi gerekli olduğu gibi enerji tasarrufu konusu son derece önemlidir. Buzdolapları günümüzde özellikle kullanım kolaylığı sağlaması için birçok marka tarafından buzluğu altta diğer rafları üstte kalacak şekilde üretilmiştir. Bu durum makineden daha çok verim almamızı sağlar. Ofisler ve ufak evler için üretilen büro tipi buzdolapları yerden avantaj sağlarken, çift kapılı buzdolapları ise geniş aileler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.


Çamaşırlarımızın temizliğinden sorumlu olan çamaşır makineleri evde yaşayan kişi sayısı dikkate alınarak seçilmelidir. Bekar, tek başına yaşayan veya yeni evli çiftler için ufak boy çamaşır makineleri yeterli olacaktır. Kişi sayısının fazla olduğu kalabalık aileler için ise çok kilogram kapasiteli büyük bir makineye ihtiyacı vardır. Çamaşırını kurutacak yeri olmayan kişiler ise kurutma makinesi de içerisinde olan çamaşır makinesi tercih edip her yerden tasarruf eder hem de iki kişi tek bir ürünler halletmiş olur.


Fırınlar, aslında mutfağımızın gizli kahramanlarıdır. Güzel yemeklerin piştiği, içinden iştah açan kokuların sızdığı fırınların mutfağımızın baş taçlarıdır. Fırın alırken özellikle farklı kokuları karıştırmama özelliklerine sahip olan fırınları tercih edebiliriz. İki tepsili fırınların büyük geldiği aileler tek tepsili fırınları da tercih edebilirler.


Beyaz eşya almadan önce zengin marka, model ve bütçe dostu fiyat avantajları ile sizlere en çok çeşidi sunan sitemizden yardım alabilir, tek tıkla alışverişin keyfine varabilirsiniz. En uygun beyaz eşya markaları bu adreste!


Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.