HESABIM

Baskül

için 11 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Baskül


Sağlıklı yaşam için kilo kontrolü çok önemlidir. Kemik kas sisteminin sağlıklı gelişimi ve eklem sağlığınız için kilo kontrolüne her zaman dikkat etmeniz gerekir. Eğer kişi kendi için ideal kiloda değilse dizlerinde, sırtında, kalçalarında ve vücudun birçok önemli noktasında vücut yükü artacak bu da sağlığına zarar verecektir. Kilo kontrolü için ilk önce sizin için en ideal kiloyu bilmeniz sonrasında fazla kilonuz ya da eksik kilonuz varsa ona uygun bir beslenme düzeni oturtmalısınız.


Kilo kontrolünüzü, ne kadar kilo alıp verdiğinizi ölçmek üzere baskül / tartı araçları bulunmaktadır. Küçük ev aletleri grubuna giren baskülün bugün hemen hemen her evde bulunduğunu söyleyebiliriz. Baskül ile beslenmenizin ne şekilde kilonuza yansıdığını gün gün saat saat takip edebilirsiniz.


Baskül Markaları ve Fiyatları


Piyasada küçük ev aletleri üreten birçok firma baskül de üretmekte, markasına ve modeline göre baskül fiyatları değişmektedir. Bütçenize uygun baskül çeşitlerini a101.com.tr adresinde bulabilirsiniz.


Xiami yağ ölçer fonksiyonlu akıllı bluetooth tartı, Tefal akıllı dijital baskül, Arzum Colorfit çevre dostu baskül, Goldmaster sportive vücut analizli baskül, Premier yağ ölçerli dijital baskül, Vestel akıllı tartı uygun fiyatlı baskül olarak Sinbo baskül en iyi baskül markaları ve en çok tercih edilen basküllerdir.


Baskül Çeşitleri


İçerdikleri fonksiyonlara bağlı olarak farklı baskül çeşitleri bulunmaktadır. Dijital banyo tartıları, yağ ve su ölçen vücut analizi yapan tartılar, bluetooth baskül çeşitleri, cam, bambu, LCD ekran basküller, çevre dostu basküller, mekanik baskül ve dijital bebek baskülü çeşitleri mevcuttur. İhtiyacınıza uygun bir baskül alarak; banyolarınıza yatak odalarınıza koyup kilo kontrolünüzü takip edebilirsiniz.


Günümüzde evlerde en çok kullanılan banyo baskülü de denilen dijital basküllerdir. Otomatik sıfırlama özelliği, düşük pil uyarısı, ışıklı LED ekranı ve cam, bambu gibi çeşitleri ile evlerinizde konforla kullanabileceğiniz dijital basküller uygun fiyatlı baskül olması sebebiyle de çokça tercih edilmektedir.


Yağ - su oranını ölçen ve vücut analizi yapan baskül çeşitleri ise daha çok spor salonları ve diyetisyenlerde kullanılan baskül modelleridir. Diyet uygulayan ve her an sağlığına dikkat eden kişilerin evlerinde de kullanabileceği vücut analizi yapan baskül modelleri dijital basküllere göre biraz daha pahalıdır.


Mekanik baskül ise; analog klasik baskül çeşididir. Üzerindeki tam görünümlü kadrana sahip analog gösterimiyle kaç kilo olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.