Alf Nemo Ultrasonik Hava Nemlendirici

Ürün Kodu: 26045879
₺699,00
A101 Ekstra'ya Özel
A101 Ekstra'ya Özel

Arzum Peta AR695 Seramik Tabanlı Ütü

Zahmetsiz Kırışıklıklar

Son teknolojiye sahip Arzum Peta Seramik Tabanlı Ütü, şok buhar özelliğiyle özel olarak üretilmiştir. 

Akıllı Teknolojiye Sahip Ütü

Buharlı kullanımda devreye giren otomatik sensörüyle tüm buharı tabanındaki özel gözeneklerinden homojen bir şekilde yaymaktadır. Ütüyü fişe taktıktan sonra saniyeler içinde ütünüz ısınacak ve seramik tabanı özel bir kayganlık sağlayarak kumaşlarınızın, elbiselerinizin ilk günkü görüntüsünü korumaya yardımcı olacaktır.

Elde kavrayışı son derece ergonomik olup, el ve bilek sağlanızı düşünerek tasarlanmıştır. Yüksek kalitede üretilen hafif malzemesiyle sizi yormaz ve ütü ihtiyaçlarınızı zahmetsiz bir şekilde gidermenize yardımcı olur. 

Kolay temizlenebilir olmasıyla, kireç oluşumuna engel olan bir yapıya sahiptir. Musluk suyu kullanımına da uygun olarak tasarlanmıştır. Ütü suya dayanıklı kalın ve özel korumalı uzun bir elektrik kablosuna sahip olduğu için ek bir uzatma kablosuna gerek olmadan kullanılabilir.

Tüm kumaş türlerinde kullanabilirken özel seramik tabanı sayesinde kumaşın üzerinden kayıp gittiğini hissedeceksiniz. 260 ml su tankı ütü sürecinizi hızlandıracak bir hacim oluşturmaktadır. 

Seramik Tabanın Gücü

Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve bu nedenle sizi asla yarı yolda bırakmayan Arzum Peta Seramik Tabanlı ütünün özel seramik tabanının çizilmelere karşı dayanıklılığı mevcuttur. Bu seramik tabanlı ütü tüm kumaş türlerinizi otomatik olarak tanıyarak, kumaş hassasiyetini belirler. Ev dışı ortamlarda da ihtiyaç duyulması halinde bavulunuza dahil ederek gittiğiniz her yerde ütü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 

Teknik Özellikler

2400 W

35g/dk sürekli buhar

120 g/dk şok buhar

Ayarlanabilir buhar gücü

260 ml kapasiteli ışıklı su tankı

4 yıl garantili

Üretim Yeri: Türkiye

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
apple
android
a101 app linkleri qr kodları
a101 guven damgasi görseli
a101 e-ticaret bilgi sistemi görseli
© 2024 A101 Ekstra