Skechers Flex Appeal 4.0149303-GYLP Kadın Spor Ayakkabı Gri

Ürün Kodu: 26045622003
₺1.899,00
Marka: Skechers
Renk:
A101 Ekstra'ya Özel

Makyaj Temizliğine Uygun Kullanımı

Aprilla AFM-2800 Sonic Yüz Temizleyici su geçirmez yüz makyaj temizleme ve aynı anda masaj aleti yüz bölgesini 5 ayrı ayarlanabilir titreşimde masaj yapmanızı sağlar. Makyaj temizlemek adına günlük kullanım için oldukça uygundur. 

Nerelerde Kullanımı Doğrudur ?

Tüm ciltler için kullanıma uygun olan Aprilla AFM-2800 Sonic Yüz Temizleyici kan dolaşımını arttırıp cildinizde genç bir görünüm sağlar. Makyaj, yüz masaj ve ölü deri temizleme seti mevcuttur.

Aprilla AFM-2800 Sonic Yüz Temizleyici Özellikleri

Kolay yıkanabilir iki yönlü hijyenik fırçaları temizlenebilir, rahat ve taşınabilir kablosuz şarj ile 5 farklı masaj ayarı mevcuttur. Kan dolaşımını hızlandırıp ölü derileri temizler. 
 

 

Üretim Yeri: Çin

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra