HESABIM
  • İndirimli Ayakkabılar
  • İndirimli L'oreal Ürünleri
  • İndirimli Parfümler
  • Hamile Annelere Özel Hediyeler

Anneler Günü

Anneler Günü Ne Zaman?

Uzun yıllardır Mayıs ayının 2.Pazar günü kutlanan Anneler Günü (bu yıl da 10 Mayıs Pazar günü kutlanacaktır) kutsal bir amaca sahiptir. Annelerimize bizleri bugüne getirdiği için teşekkür edip, şükranlarımızı sunduğumuz ve onlara sevgimizi yansıttığımız özel bir gündür. Dünyanın birçok ülkesinde kutlanan evrensel bir gün olan Anneler günü, ülkemizde Mayıs ayında kutlanır ama ülkelere göre bu tarih farklılık gösterebilir.  Anneler günü tarih itibarı ile ilk olarak 5 Mayıs 1955’de kutlanan bu özel gün Türk Kadınlar Birliği’nin kararı ile kutlanmaya başlandı. Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü, birçok ülkede bu tarihlerde ve gün aralığında kutlanır.

Anneler Günü Niçin Kutlanır?

Annelerimizin hayattayken de değerini bilmemiz için yaratılmış özel bir gündür. Onları bu özel günde diğer günlere istinaden daha mutlu etmek için ve onlara emeklerinin karşılığını hissettirmek için yaratılmıştır. Anneler Günü, bize gözü gibi bakan, her gün emeği, sevgisi ve şefkati ile her türlü fedakârlıkta bulunan çok kıymetli ve değerli annelerimizi yılın bir günü dahi olsa mutlu bir gün yaşatmayı amaçlar. Bizlerde bu özel günle annelerimize sevgimizi ve onlara verdiğimiz değeri daha fazla göstermeyi amaçlarız. Ayrıca bu özel günde annelerimize alacağımız bir hediyeyle de onlara olan sevgimizi ölümsüzleştirebiliriz.

Anneler Günü Hediyeleri

Annenizi en iyi siz tanır ve ona en iyi ve en uygun olan hediyeyi siz seçersiniz. Annenize uygun hediyeyi seçerken annenizin hobilerini, uğraşlarını, sevdiklerini ve gereksinimlerini belirleyerek annenize en uygun Anneler Günü hediyesini seçebilir ve bu özel günde annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyeleri Mutfak Eşyaları

Anneler günü hediyesi ne alabilirim dediğinizi duyar gibiyiz. Aslında annenize onu mutlu edecek çokça şey alabilirsiniz. Eğer anneniz mutfakla uğraşmayı çok seviyor ve bunu da kendisinin hobisi olarak görüyorsa ona Anneler günü hediyesi olarak alacağınız üzerinde bu özel güne ait baskı, logo vs bulunan mutfak eşyası ile anneniz mutfakta yemek yaparken sizi hatırlayabilir. Annenizin zevkine ve tarzına uygun olarak alacağınız kahve ya da çay makinesı ile bu annenizin hangisini daha çok sevdiğine göre değişkenlik gösterebilir. Kahve anneniz için çok değerli ise bir kahve makinesı ve yanında alacağınız anneler günü kahve fincanı ile anneniz için kahve keyiflerini daha keyifli hale getirebilirsiniz.Annenize daha işlevsel ve günlük mutfak işlerinde kullanabilecek hediyeler arıyorsanız, mutfak robotları, el blenderları gibi küçük el aletleri anneniz için ideal ürünlerden biri olabilir. Tek fonksiyonlu aletlerin yanı sıra içerisinde birçok fonksiyon bulunduran bir mutfak eşyası almanız annenizin işini de kolaylaştıracaktır. Hem böylelikle annenizin daha az yorulmasına da katkı sağlamış olursunuz.

Anneme en güzel anneler günü hediyesini ben almalıyım diyorsanız, onun zevkine uygun yüzlerce ürün sizi bekliyor. Farklı markaların birbirinden zengin ürün yelpazesi ile kıyafet modelleri, parfümler, ayakkabılar, çantalar, şallar arasından dilediğinizi seçebilir, annenizi mutlu edebilirsiniz.Yılda bir kere kutlanan bu özel gün yaklaşıyor. Birçok kişi, annesine en güzel hediyeyi almak ve annesini o gün dünyanın en mutlu insanı yapmak için yarışta. Bu Anneler Günü’nde sizde anneniz için hem kullanışlı hem de onu mutlu edecek bir hediye arıyorsanız çok fazla seçenek mevcut. 

Anneler günü için kullanışlı hediyelerden biri de küçük ev aletleri olabilir. Ev temizliğini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapması için annenize alacağınız güzel bir süpürge ile onu mutlu edebilirsiniz. Ya da son model bir ütü alarak, annenizin de işini kolaylaştırabilirsiniz. Mutfak robotları da annelerimizin sevdiği ürünlerden olduğu için annenize alacağınız çok fonksiyonlu bir mutfak robotu ile annenize zamandan kazandırabilirsiniz. Bu tür küçük ev aletleri annenizin işini kolaylaştıracağından onun zamandan kazanmasına ve kendisine vakit ayırmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Anneniz teknolojiye ilgi duyuyor ve yakından takip ediyorsa, ona yeni bir cep telefonu alarak sürpriz yapabilirsiniz. Yeni çıkan, akıllı bir cep telefonu ile annenizi mutlu edebilirsiniz. Hem annenize vereceğiniz son model bir akıllı cep telefonu ile anneniz gün içerisinde yaptığı yemeklerin fotoğrafını da sizlere gönderebilir. Eğer telefon değil de bir başka teknolojik alet isterseniz tabletleri de tercih edebilirsiniz. Geniş ekranları ile de anneniz daha kolay kullanabilir. Diğer bir alternatif olarak da akıllı saat tercih edebilirsiniz. Akıllı saat ile annenizin hem yeni saati olacak hem de bunu cep telefonu ile birlikte kullanabilecek. 

Annenize anneler günü sürprizini ev dekorasyonuna ait bir hediye alarak yapmak isterseniz ona alacağınız bir çerçevenin içerisine birlikte çekilmiş resminizi koyarak, annenizi hem çok duygulandırabilir hem de her an sizi yanında gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Hamile Anneye Hediye

Anneler Günü klasiği haline gelen takı ve mücevherler yeni anne adayları için uygun bir seçenek olabilir. Çoğu kadının sevdiği ve kullanmaktan hoşlandığı mücevherler her Anneler Günü’nün klasiğidir. Özellikle kolye ilk tercih edilen mücevherlerdendir. Annenize melek figürlü bir kolye alarak, her daim boynunda taşıyabileceği çok kıymetli ve büyük anlam içeren bir hediye vermiş olursunuz. Anne adayı hamile bir yakın arkadaşınız varsa ona alacağınız bir takı ile kendisini çok mutlu edebilirsiniz. Mücevher dışında başka hediye alternatifleri arıyorsanız, ona alacağınız rahat ve konforlu kıyafet, ayakkabı vs gibi hediyelerle de yeni anne adayını mutlu edebilirsiniz.

Yeni anneler için hediye önerileri

Yeni doğum yapmış anneye alınabilecek en güzel hediye kişisel bakım eşyasıdır. Mesela bir parfüm olabilir. Ona alacağınız mevsimine uygun bir parfüm Anneler günü için oldukça şık bir hediye alternatifi olacaktır. Bunun yanı sıra alacağınız bir saç düzleştirici, saç şekillendiricisi gibi aletlerle kendisini daha mutlu ve güzel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Anneler gününe kısa bir zaman kala, anneler günü indirimlerinden birçok markanın yaptığı fırsatlardan yararlanarak, annenizin zevkine hitap eden, ihtiyacı olan ürünler arasında tercih yaparak annenize en güzel hediyeyi alabilir ve onu dünyanın en mutlu annesi yapabilirsiniz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.