HESABIM

Oto Koltuğu & Ana Kucağı

için 8 ürün bulundu

Ana kucağı


Her anne - baba bebeğinin güvende ve mutlu olmasını ister. Bebeğin en çok huzurlu olduğu yer şüphesiz ebeveynlerinin kucaklarıdır. Bebekler ilk 6 aya kadar bağımsız dik oturamadıkları için devamlı olarak bir yetişkinin desteği ve yardımıyla oturmaları ya da kucakta taşınmaları gerekir. Ancak sürekli olarak ebeveynler evlatlarının yanında olamazlar. Böyle zamanlar için aldığınız bir ana kucağı bebeğinize siz işinizi yaparken de güvenli bir oturma düzeni sağlayacaktır. Ayrıca ana kucakları oturma pozisyonu dışında, yatak olma, mama sandalyesi seklinde kullanılabilme fonksiyonlarına da sahiptir.


Ana kucağı çeşitleri


Bebekler için araç & gereç üreten birçok firma bugün farklı fonksiyon, tasarım ve fiyatlarda ana kucağı da üretmektedir. Piyasada sallanan / titreşimli ana kucağı, elektrikli ana kucağı, ev tipi ana kucağı ve oto koltuğuna dönüşebilen araç tipi ana kucakları (puset) olarak 4 farklı ana kucağı modeli mevcuttur. İhtiyacınıza, bebeğinizin kilosuna / aylığına ve bütçenize uygun bir ana kucağı modeli tercih edebilir, TSE belgeli bu ürünleri bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz.


Sallanan / titreşimli ana kucağı modeli, bebeğiniz için uygun yatma, yaslanma ve oturma pozisyonları, rahat bir uyku için titreşim modu ve 12 kg’a kadar taşıma kapasitesiyle çokça tercih edilen ana kucağı modellerindendir. Çoğu sallanan / titreşimli ana kucağı modelinde bebeklerin ilgisini çeken çıkarılabilen oyuncak bar ve rahatlatıcı müzikler vardır. Bu model ana kucakları öne arkaya elle sallanabilir. Bebeğinizi ana kucağının yanlarında bulunan tutma yerleri sayesinde kolayca ve rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.


Elektrikli ana kucağı modelleri; 9 kg’a kadar taşıyan modelleri, ayarlanabilir sallanma / titreşim hızı ve sallanma yönü (öne arkaya doğru sallanma ya da sağa sola doğru sallanma) vardır. Bebeğinizin sağlığı için ergonomiktir. Bebeğinizin güvenliği için farklı noktalardan emniyet kemeri destekleri mevcuttur. Bebeğinizin çok yönlü gelişim alanlarını desteklemek için bazı elektrikli ana kucağı modellerinde rahatlatıcı müzik / doğa sesleri, hareket eden peluş oyuncaklar ve gece ışığı aparatı vardır.


Ev tipi ana kucağı modellerinde ise 9 kg’a kadar taşıma kapasitesi olan çeşitler mevcuttur. Uyku pozisyonu ve oyun pozisyonu olarak 2 farklı duruş ayarı vardır. Öne arkaya elle sallanabilir. Çoğu modelinde dışarıdan oyuncak da takıp çıkarılabilen oyuncak barı bulunur. Ev tipi ana kucağı modellerindeki taşıma kulplarıyla, bebeğinizi ana kucağı ile beraber rahatça taşıyabilirsiniz.


Ana kucağı modellerini a101.com.tr internet sitesinde uygun fiyatlarla bulabilir, kolay ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.