HESABIM

Islak Mendil

için 18 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Islak Mendil


Bebek Islak Mendilleri


Bebeğiniz için her bir ürünü özenle seçersiniz. Onların hassas tenlerinin zarar görmemesi için elinizden gelenleri yaparsınız. Alırken en çok dikkat ettiğiniz ürünlerden biri de ıslak mendildir. Gün içerisinde bebek bezi kullanımı gibi en çok kullanılan bir diğer ürün de ıslak mendillerdir. İçeriğinde parfüm bulunmayan ürünler bebeğinizin günlük bakımı için ideal oluyor. Üstün yumuşaklık ve hassasiyet sağlayan doğal içerikli ürünler bebeğinizin cildini tahriş etmiyor. Islak mendiller sadece bebeğinizin altını temizlerken değil, günlük el yüz vücut bakım ve temizliğinde de kullanılır. Islak mendillerin kullanımı bu kadar fazla olduğundan bebeğiniz için en güvendiğiniz markanın en temiz içerikli bebek ıslak mendillerini tercih etmelisiniz.


Islak Mendil Çeşitleri Nelerdir?


Islak mendil çeşitleri, mendilin kullanım dönemi, kullanılan malzeme, ıslak mendilin markasına göre çeşitlendirilmektedir. Yeni doğan ıslak mendil, bebeklerin hassas cildi için üretilen mendildir. Bebeğin cildinin en hassas olduğu dönemdir. Bu yüzden anneler bebekleri için en temiz ve doğal olanı almak için uğraşırlar. Dermatolojik olarak birçok testten geçen yeni doğan ıslak mendilleri parfüm, paraben, alkol gibi zararlı kimyasallar içermez ve bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Organik pamuklu ıslak mendil, bu mendillerin içeriğinde sadece organik pamuk bulunduğundan bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Islak havlu mendiller, özel içerikli ve kalın formüllerinden dolayı daha pratik bir temizlik sağlarken pişik vs gibi alerjik durumların da önüne geçmenize yardımcı olur.


Islak Mendil Nasıl Seçilir?


Piyasada çok fazla ıslak mendil markası ve ıslak mendil çeşidi bulunmaktadır. Bunların birçoğu bebek cildine özel olarak üretilmiş olup, birçoğu da çocuklara özel olarak üretilmiştir. Bebek cildine uygun olanlar daha hassas olarak üretildiğinden ıslak mendil seçerken bebeğinizin yaş aralığını ve cildini göz önünde bulundurmalısınız. Bebekler için ıslak mendil üreten firmalar, üretmiş olduğu ürünlerin içerisinde yasal olarak bazı ürünlere parfüm, paraben, alkol vs yer vermemek zorundadır. Islak mendil üreticileri yasal olarak belirlenmiş belirli kurallara uymak zorundalardır.


Aşırı kokulu ve parfümlü ıslak mendillerden kaçının ve ıslak mendili alırken kullanım alanına göre boyutuna önem verin. Bebekler hassas tenlerinden dolayı hemen hemen her türlü kokuya karşı hassas olduklarından dolayı kokuya karşı tepki verebilirler. Özellikle uzmanlara göre yeni doğan bebeğiniz için kokusuz mendil seçmelisiniz. Çabuk yırtılmayan, orta kalınlıkta, rahatça temizlik yapmanızı sağlayan ve büyük boyutlu mendilleri tercih etmenizi öneririz. Büyük boyundan dolayı da kullanımdan da tasarruf etmenizi sağlar. Ucuzunu alıp bütçenize katkı yapmak isterken, ıslak mendil paketinin çabuk tükenmesi sizi yeniden ve sürekli mendil almaya mecbur bırakacaktır. Yumuşak, orta kalınlıkta ve güçlü yapıya sahip ıslak mendil ile tüm kirleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


Siz de bebeğinizin sağlığı ve hijyeni için her yerde kolaylıkla kullanılabilen ıslak mendillerden ihtiyacınıza yönelik olan ürünleri uygun fiyat avantajları ile A101’den satın alabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.