HESABIM

Bakım & Kozmetik & Banyo

için 10 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Bebek Bakım / Kozmetik / Banyo

Bebekler küçüklerdir, fakat ihtiyaçları oldukça büyüktür. Bu ihtiyaçları karşılamadaki tüm sorumluluk onları dünyaya getiren ebeveynlerine aittir. Bebeğinizle birlikte hayatınızı kolaylaştıracak yardımcı ürün sayısı oldukça fazladır. Bebek bakımında ebeveynleri oldukça zorlayan kısım banyo yaptırmaktır. Özellikle yeni doğan bir bebeğe banyo yaptırmak anneleri oldukça strese sokar. Bebek banyo ürünleri kategorisinde bebeğinizin ve sizin hayatınızı ve banyo ihtiyaçlarını karşılayacak ürün sayısı oldukça fazladır.


Bebek Banyo Malzemeleri ile Bebeğinizi Yıkamak Çok Kolay


Bebeğinizi kendi yıkandığınız küvet veya duşakabinde yıkamak oldukça zordur. Bu yüzden bebekler için özel olarak tasarlanmış plastik küvet, küvet matı ve küvet taburesi satın almalısınız. Özellikle yeni doğan bebeğinizi plastik küvette yıkamak oldukça hayatınızı kolaylaştıracaktır. Plastik küvetinizin üzerine takacağınız bebek filesi üzerine de bebeğinizi koyarak onu tek başınıza rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bakteri tutmayan ve kolaylıkla kuruyan bu fileler ile bebeğinizin elinizden kayma korkusu olmadan yıkamanızı sağlar. Bir de kendi sağlığınız için küveti yere koyup yıkamak sizi oldukça yorabilir, bu yüzden bu amaçla üretilmiş olan küvet ayağı ile beliniz ve bacaklarınız ağrımadan bebeğinizi boyunuzun hizasında kolaylıkla yıkabilir ve bebeğinizin banyo keyfini eziyet yerine zevke dönüştürebilirsiniz. Bebek banyo malzemeleri kategorisinden bebeğinizin banyo ihtiyacına yönelik tüm ürünleri bulabilirsiniz.


Bebek Kozmetik Ürünleri ile Bebeğinizin Hijyeni Güvenilir Ellerde


Bebeğiniz için kullanacağınız bebek kozmetik ürünlerini seçerken çok detaylı içerik araştırmasına girersiniz. Özellikle şampuan, sabun, duş jeli, bakım kremi vs gibi oldukça zararlı kimyasal içerebilecek ürünleri seçerken daha da hassas ve araştırmacı davranırsınız. Ürünü almadan önce arka kısmında yer alan içerik bilgisini detaylıca okur ve içerikleri tek tek araştırırsınız. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek ürünleri tercih edersiniz. Bebek kozmetik ürünleri kategorisinden dünyaca ünlü markaların ürünlerini en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.


Bebek Bakım Ürünleri ile Bebek Bakımı Çok Keyifli


Bebek bakım ürünleri zengin seçenek ve bütçe dostu fiyatları ile siz ebeveynlere sunuluyor. Pişik kremi, bebek şampuanı, bebek küveti gibi ürünleri bu kategoriden satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize göre satın alacağınız bebek banyo ürünleri ile bebeğinize banyo yaptırmanın keyfini çıkarın. Hem siz bebeğinizi yıkarken panik olmayacak hem de bebeğiniz suyun keyfini çıkarıp mutlu dakikalar geçirecek. Bebeğinizin mutlu dakikaları sizi de mutlu etmeye yetecektir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.