Haylou Solar Lite Akıllı Saat Lacivert

Ürün Kodu: 26046446
₺999,00
Marka: Haylou
A101 Ekstra'ya Özel
A101 Ekstra'ya Özel

Bumbo Floor Seat Bebek Koltuğu Mavi

Özellikler

Destekli Şekillendirme

Derin oturma yüzeyi ve yükseltilmiş bacak açıklıkları bebeği yuvarlak sirtligin merkezine dogru hafifce egerek bebegi dik konuma getirir.

Süper Yumuşak Rahatlık

Koltuk, modern oto koltuğunda kullanılan konfor sağlayan yüksek kaliteli köpükten yapılmıştır.

Temizlemesi Kolay

Köpük yüzeyin deri benzeri dış yüzeyi nemli bir bezle kolayca silinebilir.

Noktalı Emniyet Kemeri

Floor Seat koltuk tamamen kısıtlayıcı olarak tasarlanmadığından hareketli bebeklerin düşmesini önlemek için 3 noktalı emniyet kemeri bulunur.

Orjinal Tasarım

Bumbo Floor Seat koltuğun tanıtılmasından bu yana birçok bebek koltuğu ortaya çıkmıştır ancak hiçbir bebek koltuğunun orijinal Bumbo Floor Seat koltuk kadar etkili olduğu kanıtlanmamıştır.

Yas Aralığı

Koltuk, kullanim süresi sınırlı olmasına rağmen 3 ila 12 ay arasında yardımsız oturamayacak bebekler icin tasarlanmıştır. Bebeklerin gelişiminin bu aşamasında, özellikle çevreleri hakkında meraklı ve yatmaktan çok oturmak istediklerinde, Floor Seat Koltuk paha biçilmezdir. Bebeğinizin yardımsız oturabileceği durumlarda, daha büyük bebekler ve çocuklar için daha fazla hareket özgürlügü sağlayan Bumbo Multi Seat tavsiye edilmektedir.

Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bumbo Play Tray Oyun Masaso ile kullanıma uygundur. 

Üretim Yeri: Güney Afrika

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
apple
android
a101 app linkleri qr kodları
a101 guven damgasi görseli
a101 e-ticaret bilgi sistemi görseli
© 2024 A101 Ekstra